+48 666 036 267

Jesteśmy ludźmi kochającymi zwierzęta oraz naturę. Zamieszkaliśmy na terenie Bolimowskiego Parku Krajobrazowego, by móc na co dzień podziwiać walory otaczającej nas przyrody. Zwierzęta zawsze gościły w naszym domu. Zdajemy sobie sprawę jak ważny jest dla człowieka kontakt ze zwierzęciem i jak bardzo wzbogaca jego wnętrze. Towarzystwo pupila czyni życie człowieka radosnym, to wspaniałe antidotum na stres, zmęczenie oraz złe samopoczucie. Hotelik wraz z ośrodkiem szkoleniowym to zwieńczenie naszych marzeń oraz sposób na życie.


Nasza psia rodzinkaDraganShilaJaxxaRoki

Dragan i Shila to długowłose owczarki niemieckie o bardzo łagodnym usposobieniu kochające zabawy z piłką nożną i aportowanie z kijem. Nasze onki uwielbiają pieszczoty i zabawy, ale wymagają też bardzo dużo aktywności fizycznej. Częste spacery są dla nas codziennością. Sprawia to nam i naszym psom wiele przyjemności.

Jaxxa i Roki to długowłose jamniki miniaturowe, typowe kanapowce kochające pieszczoty i wszelkie zabawy. Przy każdej okazji obdarzają domowników ogromem ciepła i miłości, uwielbiają być w centrum uwagi, to mistrzowie biednych oczek, wzruszających min, obrażania się na pokaz i innych wymyślnych sztuczek.

Nasze psiaki mimo, że zupełnie różne doskonale się uzupełniają tworząc zabawną ferajnę. Są bardzo towarzyskie i bardzo chętnie bawią się z innymi psami.