+48 666 036 267

Hotelik Pupila
hotel dla psów

Warunki przyjęcia psa pod opiekę hoteliku


Ze względu na bezpieczeństwo naszych gości nie przyjmujemy psów agresywnych oraz suczek w okresie rui. Do hoteliku przyjmujemy wyłącznie zdrowe (pod kątem chorób zakaźnych) i zadbane psy.

Szczepienia i odrobaczenie - warunkiem obligatoryjnym przyjęcia psa do hotelu są aktualne szczepienia przeciw wściekliźnie oraz wcześniejsze odrobaczenie

Zabezpieczenie przeciw kleszczom - z uwagi na tereny leśne, otaczające hotelik, polecamy zabezpieczyć psa przeciw kleszczom

Wizyta adaptacyjna - przed pierwszym oddaniem psa sugerujemy odbycie wizyty adaptacyjnej razem z psem w celu zapoznania z otoczeniem hotelikowym, z naszymi psiakami i z nami. Podstawową korzyścią takiej wizyty jest wyzbycie lęku porzucenia podczas pobytu docelowego (pies już był w tym miejscu i został zabrany przez właściciela).

Wyprawka - zapewniamy gościom wszystkie niezbędne akcesoria i rzeczy w trakcie pobytu, natomiast łatwiej będzie znieść psu rozłąkę z właścicielem jeśli będzie miał przy sobie swoje legowisko, koc z domowym zapachem lub ulubioną zabawkę.