+48 666 036 267

Hotelik Pupila
hotel dla psów

Opieka nad psem


Każdy właściciel, oddając psa do hotelu, chce mieć pewność, że jego pupil zostanie otoczony profesjonalną i troskliwą opieką. W Hoteliku Pupila, naszymi podopiecznymi zajmujemy się w taki sposób, aby wracały do domu jeszcze w lepszej kondycji fizycznej i psychicznej. Staramy się bardzo aktywnie organizować pobyt psa, poświęcamy dużo czasu na zabawę z opiekunem oraz z innymi psami, wychodzimy na długie spacery w różne miejsca, prowadzimy zajęcia socjalizacyjne, ogólnorozwojowe i programy szkoleniowe (na życzenie właściela).

Spacery - otulina Bolimowskiego Parku Krajobrazowego jest bardzo atrakcyjnym miejscem na spacery z psem. Naturalne środowisko, dużo zieleni i zwierzyny leśnej, pobudza większość psich zmysłów. Zapewniamy przynajmniej trzy spacery w ciągu dnia tj. rano, wieczór i godzinny spacer w południe. W przypadku psów wymagających ponad przeciętnej aktywności ruchowej, organizujemy spacery rowerowe.

Zabawa - najlepszym sposobem na zminimalizowanie stresu psa, wynikającego z rozłąki z właścicielem, jest zajęcie jego uwagi zabawą. Zabawę staramy się dostosować do upodobań psa np. pogoń za piłką, kijem, czy igraszki z ulubioną maskotką. Szczególną wagę przykładamy do zabawy w grupie psów, sprawując szczególną kontrolę nad zapewnieniem bezpieczeństwa.

Zajęcia ogólnorozwojowe - mają na celu rozwijanie indywidualnych predyspozycji danego psa. W ramach tego typu aktywności wykorzystujemy tor agility zgodny ze standardami FCI, oraz dedykowaną bieżnię dla psów. Zajęcia prowadzimy za zgodą właściciela.

Opieka weterynaryjna - w zakresie fachowej pomocy współpracujemy z całodobową przychodnią weterynaryjną. Zabiegi pielęgnacyjne takie jak: czyszczenie oczu, czyszczenie uszu, czesanie, szczotkowanie czy podawanie lekarstw na wyraźne zalecenie właściciela, prowadzimy we własnym zakresie